23 maja 2026 r. w Kielcach odbyło się szkolenie pt.
„Monitorowanie rozwoju dzieci. Współpraca z rodzicami w zakresie monitorowania rozwoju dzieci.”
To był intensywny i bardzo wartościowy czas, pełen rozmów, wymiany doświadczeń oraz praktycznego spojrzenia na codzienną pracę z najmłodszymi
Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję:
- pogłębić wiedzę na temat standardów opieki nad dziećmi do lat 3
- przyjrzeć się roli relacji w pracy opiekuńczej
- omówić realne wyzwania z codziennej pracy
- wymienić się doświadczeniami z innymi opiekunami
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i otwartość
To właśnie takie spotkania budują jakość opieki i wzmacniają środowisko!
Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach


